Bazen sadece kaçmak istersin…

Haftasonu kaçamakları

Haftasonu kaçamaklarını seviyoruz!

Yenilenmiş ve canlanmış hissetmek için bazen tüm ihtiyacınız olan bir haftasonu kaçamağıdır. Öyleyse her şeyden uzaklaşmak için kendinize bir iyilik yapın ve bir sonraki haftasonu tatilinizi nerede nasıl geçirm...

ek istediğinize karar verin! Merak etmeyin size yardımcı olacağız.

İster kara yoluyla, ister havayoluyla seyahat edecek olun, her tema ve stilde haftasonu fikirleri vermeye çalıştık.

Hafta sonu tatili için nereye gitmeli?

Ağva, Maşukiye, Sapanca, Safranbolu gibi destinasyonlar özellikle İstanbul’dan gidip gelecekler için harika seçenekler. Sonbahar ve kış manzaralarının harika olduğu bu yerlerde ateşin başında rahatlayabilir, doyurucu ev yemekleri yiyebilir, nefes kesen manzaralarla uzun yürüyüşler yapabilir ya da otelin spasında kendiniz için uzun rahatlama seansları düzenleyebilirsiniz.

Alternatif olarak, sıkıcı şeyleri zihninizden atmak ve bazı kültürel tatların tadını çıkarmak için ufak bir koşuşturmaya hayır demiyorsanız, o zaman kendinize yeni bir şehir keşfedeceğiniz bir hafta sonu tatili ayırabilirsiniz. Eskişehir, Ankara, Bursa gibi şehirler haftasonu ziyaret etmek için bolca kültürel unsura ve sayısız aktiviteye sahip. Bir klasik müzik dinletisi ya da bir konser, bir sanat galerisi ziyareti ya da otelinize dönmeden önce ufak bir alışveriş turu haftasonunuzu dolu dolu geçirmenize yardımcı olabilir.

Romantik bir hafta sonu tatiline ne dersiniz?

Biraz başbaşa kalmak istiyorsanız, birlikte kaliteli zaman geçirebileceğiniz çok romantik oteller seçtik. Özel jakuzisi bulunan odaları, kendi özel terasınızı, odanıza şampanya servisini ve ödüllü restoranları bulunan otelleri düşünün. Devam edin, siz bunu hak ediyorsunuz.

 

Tüm açıklamayı göster
Zaten karar verdiniz mi? trıvago'da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın!
Örn. Fethiye