Aile tatiliniz için harika fikirler...

Aile tatili

Ailenizle birlikte harika bir tatile hazır mısınız?

Çocukları alın, arabayı hazırlayın ve bir sonraki aile tatilinize başlayın! İsterseniz şehre yakın ucuz ve neşeli bir yerler, isterseniz güney kıyılarına gidip güneş ışığını yakalayabileceğiniz destinasyonlar, ...

herkesi mutlu edecek harika bir aile oteli seçeneğine sahibiz. Minikler çocuk kulübünde eğlenceli aktivitelere katılırken büyükler olarak spa merkezlerinde rahatlayabilir ya da havuz başında lezzetli kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz.

Aile tatilinizi nerede yapmalısınız?

Şehirde kalmak istiyorsanız İstanbul ve çevresindeki haftasonu destinasyonları, deniz tatili yapmak istiyorsanız Belek ve Alanya’daki oteller harika seçenekler. Çocuklarınız havuzları ve su kaydıraklarını seviyorsa içinde aquapark bulunan oteller de listelerimiz arasında. Yaz tatilinden ziyade sömestr tatilini değerlendirmek istiyorsanız en iyi kış otelleri sizi bekliyor.

Daha farklı tatil konseptleri ile ilgileniyorsanız Bodrum ve Antalya’dan ailenizle gönlünüzce bir tatil yapabileceğiniz muhafazakar otelleri listeledik ve ayrıntılı olarak neler bulabileceğinizden bahsettik.

Peşinde olduğunuz bir plaj tatili ve belki de çocuk kulübü olanaklarından en iyi şekilde yararlanabilmekse aile otelleri beklentilerinizi karşılayacak. Yazılarımızda seçtiğimiz tatil köylerinin çoğunda, çocuk kulübü, havuz başında oyunlar, akşam eğlenceleri ve geniş aile odaları gibi ailelere yönelik özel imkanlar bulacaksınız.

Küçük çocuğunuz ya da bebeğinizle keyifli bir tatil yapma peşindeyseniz, bebek bakım hizmetlerinin bulunduğu, çocuklar ve bebekler için özel menülerin sunulduğu ve odalarda özel yatakları bulunan bebek dostu oteller hayal ettiğiniz tatil fikrini gerçeğe dönüştürecek.

Tüm açıklamayı göster
Zaten karar verdiniz mi? trıvago'da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın!
Örn. Fethiye