Çiftler için romantik otel önerileri

Romantik tatil önerileri

Başbaşa romantik bir tatile mi ihtiyacınız var?

Sizin için harika önerilerimiz var. Özel jakuzili lüks oteller, balayı için biçilmiş kaftan olan butikler hatta şehirde kısa bir mola verebileceğiniz otellerimiz mevcut. Romantik tatilinizi nasıl geçirmek isted...

iğinizi keşfedin; ister sadece bir akşamlık, isterseniz bir haftasonu kaçamağı ya da bir haftalık uzun ve unutulmaz bir tatil, her isteğinize yönelik otellere sahibiz.

Romantik destinasyonlar…

Sadece size özel bir şey arıyorsanız, herhangi bir kesinti olmadan ortamı ısıtabileceğiniz özel jakuzinize sahip bir oda önerelim. Alternatif olarak, romantik tatilinizi alışveriş ve gezi ile doldurmak isterseniz, otelinizden çıkmadan önce kabarık yastıkların, ipek çarşafların ve ödüllü bir restoranın keyfini çıkarabilirsiniz. Daha sonra Fethiye, Marmaris veya İstanbul gibi yerlerde otelinizin çevresini de keşfedebilirsiniz.

Romantik tatil için en ideal zamanlama?

Otellerin bir çoğu lüks olmasına rağmen, her zaman lüks fiyat etiketi taşıyacağı anlamına gelmiyor. Eğer tarihler konusunda esnek iseniz, belki de hafta ortası kalmayı tercih ediyorsanız ve belirli bir varış noktanız yoksa, alışılmışın dışına çıkarak (daha ayrıcalıklı olacağı kesin!) sezon dışı zamanları da değerlendirebilirsiniz. Bir otelin romantik bir atmosfer sağlaması için 5 yıldızlı olması şart değil. Her türlü standart olanakla birlikte bir şişe şampanya, bir kutu çikolata, kokulu banyo tuzları gibi ufak ekstralar sizi mutlu etmeye yetebilir.

İlişkinizin başlarında mısınız?  Hala erken aşamalarda olan bir çift olarak tatile çıkmanın biraz fazla olabileceği konusunda emin değil misiniz?  O zaman yaşadığınız şehirden çok da uzakta olmayan romantik otelleri tercih edebilirsiniz. Haftasonu kaçamaklarınız için seçtiğimiz müthiş otellerimize de göz atabilirsiniz.

Tüm açıklamayı göster
Zaten karar verdiniz mi? trıvago'da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın!
Örn. Fethiye