Sonbahar ve Kış tatili

Soğuk ayları sıcak tatillerle değerlendirin!

Ekim ile Şubat arasındaki aylar sadece soğuk ve kasvetli günler değil, aynı zamanda kış otelleri sayesinde doğayla iç içe bir tatil kaçamağı yapma veya hiç görmediğiniz yerleri keşfetme fırsatı demek. Bembeyaz ...

dağlar, donmuş göllerin üzerinde fayton gezileri, adrenalin dolu kayak günleri, çıtır çıtır yanan odunların sesi ve içinizi ısıtacak otel odaları ruhunuzu ve bedeninizi olduğu kadar aşkınızı da tazelemek için sizin bekliyor.

Termal seçenekleri aklınızda bulundurun…

Termal oteller, sağlık ve şifa bularak yenilenmeyi hayal ettiğiniz tatilinizde size birbirinden ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra oldukça konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Kış tatilinizi sağlığınıza özen göstererek geçirmek istiyorsanız termal suların yanı başına konumlanmış Afyonkarahisar, Pamukkale, Kızılcahamam ve Yalova otellerinde konaklayabilirsiniz.

İçinizi ısıtacak jakuzili odalar…

Türkiye’nin her köşesine şöyle bir göz attığınızda aslında jakuzi keyfinin sandığınızdan çok daha yakın olduğunu göreceksiniz. Özel jakuzili odalar için bizim favori destinasyonlarımız arasında İstanbul, Belek, Fethiye yer alıyor…

Romantik bir kış tatili…

Hiç bir şey şömineli odanızda sıcak şarap içerken romantik dakikalar yaşamaktan daha özel olamaz… Partnerinize sürpriz yaparak onu bir haftasonu şehir dışına kaçırabilirsiniz… Böylelikle bir kaç gün başbaşa, tüm kargaşadan uzakta kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Farklı deneyimlerle kış tatili deneyiminizi özelleştirin…

Dakikalar içinde zirveye çıkabileceğiniz, özel pistleri kullanabileceğiniz kış otellerinde aynı zamanda spa keyfi de yapabilirsiniz.

Kısa tatillerinizi değerlendirin…

Şehirde geçen yoğun haftanın ardından gevşemek ve dinlenmek istiyorsanız haftasonu otelde konaklamayı tercih edebilirsiniz. Kışın havuz keyfinden vazgeçmek istemiyorsanız kapalı havuz tercihi yapabileceğiniz otellerde şehirden ayrılmak zorunda kalmadan kendinize zaman ayırabilirsiniz. Bunu hakediyorsunuz!

Tüm açıklamayı göster
Zaten karar verdiniz mi? trıvago'da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın!
Örn. Fethiye