Tüm Türkiye

Kışın gidilecek yerler | Ülkemizin en iyi kış destinasyonları

Ülkemizde gezilecek görülecek çok yer var ama bazıları kış aylarında bir başka güzel oluyor...

Uzun tatilleri yazın yapmaya alışkın olduğumuz için kış tatillerine çok ilgi göstermiyoruz. Cuma günü izin alıp 3 günlüğüne bile kaçabileceğiniz, soğuk aylarda muhteşem gözüken kışın gidilecek yerler sizlerle…

Yalova

İstanbul, Bursa ve Ankara’ya yakınlığı ve zengin termal kaynaklarıyla uğrak adreslerden biri olan Yalova’da hem keyifli vakit geçirecek hem de şifa bulacaksınız. Bütçenize uygun otellerden dilediğinizi seçebilir, 2-3 günlük haftasonu tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Otel önerilerimiz için yazımızı inceleyin ya da direkt otel fiyatlarına göz atın.

Hotels in Yalova

153 Hotels
from 139
Destination CTA

Ağva

Ağva, şehirden bıkan bizlerin haftasonu kaçamağı yapmayı en çok sevdiği yerlerden biri. Konaklama seçenekleri arasında pansiyonlar, oteller, moteller, yatak-kahvaltılar bulunuyor. Yani bütçe konusunda sıkıntınız olmasın. Nehir kenarında doğa ile iç içe yapacağınız kahvaltılar tüm yorgunluğunuzu alacak. Otel önerilerimiz için yazımızı inceleyin ya da direkt otel fiyatlarına göz atın.

Hotels in Ağva

95 Hotels
from 106
Destination CTA

Maşukiye – Kartepe

Konum ve doğal güzellikler itibariyle kışın gidilecek yerler listelerimizde her zaman bulunan Kartepe hem Sapanca hem de Maşukiye’ye çok yakın. Ormanlar içine yapacağınız yürüyüşler, leziz alabalık restaurantları ve serpme kahvaltılarıyla ünlü olan Maşukiye’de şömineli odalarda kalabilir ve kış tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Otel önerilerimiz için yazımızı inceleyin ya da direkt otel fiyatlarına göz atın.

Hotels in Kartepe

50 Hotels
from 200
Destination CTA

Sapanca

Doğal güzellikleri bir hazine gibi kalbinde taşıyan Sapanca, göl etrafında konumlanmış otelleri ile İstanbul ve diğer büyük şehirlerden gelen haftasonu tatilcilerinin uğrak noktası durumunda. Özellikle kışın harika manzaralara sahne olan Sapanca her zaman aklınızda bulunması gereken yerlerden. Otel önerilerimiz için yazımızı inceleyin ya da direkt otel fiyatlarına göz atın.

Hotels in Sapanca

223 Hotels
from 125
Destination CTA

Afyonkarahisar

Kış aylarımızın vazgeçilmez aktivitelerinden biri olan kaplıcalar soğuk aylarda yıpranan vücudumuzu dinlendirmek için birebir. Sadece vücudunuzu değil aynı zamanda harika bir otelle ruhunuzu da dinlendirmek istiyorsanız tercihinizi Afyon’dan yana kullanın deriz. Afyon termal otelleri önerilerimizi es geçmeyin ya da direkt otel fiyatlarına bakın!

Hotels in Afyonkarahisar

85 Hotels
from 102
Destination CTA

Uludağ

Fazla söze gerek var mı? Gerek kayak otelleri gerekse her kış bembeyaz örtüye bürünen muhteşem görüntülere sahne olan Uludağ, ülkemizin en popüler kış destinasyonu. Oldukça fazla konaklama seçeneği bulunan Uludağ’da zaman zaman yapılan festivallere de katılabilirsiniz! Uludağ otelleri için yazımızı inceleyin ya da direkt otel fiyatlarına göz atın.

Hotels in Uludağ

30 Hotels
from 110
Destination CTA

Kapadokya

Toplumlar gelmiş gitmiş ve her giden bir şeyler bırakmış… Sonucunda, doğa ve insan emeğinin müthiş buluşmasını gözler önüne seren bir coğrafya ortaya çıkmış… Tabii ki Kapadokya‘dan bahsediyoruz… Bu deneyimi en iyi şekilde yaşamak istiyorsanız kültürü tamamiyle yansıtan bir otelde kalmanızı öneririz. Değişik fiyat aralıklarındaki otel önerilerimize aşağıdan göz atabilirsiniz.

Hotels in Kapadokya

816 Hotels
from 90
Destination CTA

Eskişehir

Ülkemizin en hareketli ve en modern şehirlerinden biri olan Eskişehir’i görmek için sonbahar ve kış aylarından daha iyi bir zaman olamaz. Porsuk Çayı, parklar, bahçeler, müzeler ve tarihi kalıntılarla dolu dolu bir şehir gezisi arayanlar için mükemmel destinasyon. Dünyadaki örneklerinden ilham alınarak açılan Balmumu müzesi ise gezinize renk katabilir. Odunpazarı’nı da unutmamak lazım. Arnavut kaldırımlı sokaklar ve tarihi konaklar burayı özel yapan şeylerin başında geliyor. Otel önerilerimiz için yazımızı inceleyin ya da otellere göz atın…

Hotels in Eskişehir

177 Hotels
from 78
Destination CTA

Kazdağları

“Şehrin trafik kokulu köşelerinden sıkıldık artık yahu! Ne yapsak?” Bu soruya verebileceğimiz en iyi cevap şu olabilir: Doğaya dönüş! Ülkemizin en temiz havasını barındıran Kazdağları bölgesi ise eşsiz doğası ile harika bir fikir! Kış aylarında daha bir güzel olan Kazdağlarında şömineli odalarda konaklayabilirsiniz. Kalacak yeri dert etmeyin. İşte Kazdağları konaklama seçenekleri…

Hotels in Balıkesir Çevresi

1136 Hotels
from 97
Destination CTA

Safranbolu

Klasik Osmanlı kent mimarisini yansıtan tarihi Safranbolu evleri ile ünlü olan şehir, özellikle haftasonu gezileri için çok uygun. El değmemiş dokusu, tarihe tanıklık etmiş sokaklarıyla Safranbolu’nun ruhunu yansıtan ve şehri tam anlamıyla keşfedebileceğiniz Safranbolu konaklarında konaklama deneyimi ise mutlaka yapmanız gereken şeylerden biri. Önerilerimize göz atın!

Hotels in Safranbolu

135 Hotels
from 120
Destination CTA

Erciyes

Kayseri’nin güneyinde yükselen Erciyes Dağı’nın aslında sönmüş bir volkan olduğunu biliyor musunuz? Kuzeyinde 700 metre uzunluğunda bir dağ buzulu bulunan Erciyes’in doğu yüzündeki 2.100-2.900 metre yükseklikte yer alan Tekir Yaylası kış sporu severlerin uğrak noktası. Kayseri Havaalanı’na 30 kilometre olan kayak merkezine şehirden kalkan araçlarla veya kendi arabanızla kısa sürede ulaşmanız mümkün!

Hotels in Erciyes

9 Hotels
from 75
Destination CTA