Tüm Türkiye

Karlar ülkesine yolculuk | Kış tatili için tercih edebileceğiniz 6 kayak oteli

Evet, yazı çok seviyoruz, bu bir gerçek.

Ama kışın da kendine özgü bir güzelliği yok mu? Ne dersiniz? . Kışı kış yapan ise elbetteki kar. Karı kar yapan ise saflığı, kokusu ve bizlere muhteşem manzaralar sunması. Peki bu manzaraları nerede bulacaksınız? Cevap basit. Ülkemizde pek çok kayak merkezi bu merkezlerde pek çok kayak oteli bulunuyor. Kışın tadını doya doya çıkarmanız için kış tatili için ideal 7 kayak oteli sizler için seçtik.

The Green Park Hotel - Kartepe

İstanbul’a yakınlığı ve ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken Kartepe’de yer alan The Green Park, bir tarafta Sapanca Gölü diğer yanda İzmit Körfezi manzarası ile misafirlerine muhteşem bir kış tatili sunuyor.

 

 

The Green Park Kartepe

Kartepe
6.9(858 incelemeler)

Palan Otel - Palandöken

Palandöken dağının eteklerinde konukseverliği, konforu, kış mevsiminin güzelliklerini, ve eşsiz doğayı deneyimlemek için Palan Otel’den daha iyi bir seçenek olamazdı.

Palan

Palandöken
7.4(41 incelemeler)

Bof Hotel - Uludağ

Uludağ’daki kayak oteli konseptiyle hizmet veren oteller arasında yeniliğiyle dikkat çeken Bof Otel, kış sporlarının yanı sıra mevsimsel olarak yetişen ender bitkileri, yürüyüş parkurları, tertemiz orman havası ile misafirlerini 4 mevsim Uludağ’a çağırıyor.

Bof Hotels Uludağ Ski & Luxury Resort All Inclusive

Uludağ
8.2 Çok iyi (141 incelemeler)

Golden Key - Kartalkaya

Bolu’nun doğusunda bulunan Köroğlu Dağları’nın zirvesindeki Golden Key Kartalkaya, çam ağaçlarının yeşiline ve beyazın saflığına doyacağınız bir kayak oteli. Tertemiz havası ve bembeyaz pistleriyle her kış yüzlerce kayak severleri ağırlayan otel, ülkemizde kayak otelleri için yüksek standartlar ve doğanın kalbinde eşsiz bir kış tatili fırsatı sunuyor.

Karinna Hotel - Uludağ

Türkiye’nin en popüler kayak merkezi Uludağ’ın zirvesinde yer alan Karinna Hotel Convention & Spa dikkat çeken mimarisi ve profesyonel hizmet anlayışıyla kayak ve snowboard tutkunlarına rüya gibi bir kış tatili vaadeden kaliteli bir kayak oteli.

Karinna Hotel Uludag

Uludağ
8.4 Çok iyi (107 incelemeler)

Grand Kartal Hotel - Kartalkaya

Tarihi 1978’e dayanan Grand Kartal, İstanbul’a 3, Ankara’ya 2 saat uzaklıkta bulunan Kartalkaya’nın en köklü işletmelerinden biri. Aile oteli konseptiyle dikkat çeken ve çocuklu aileler için her şeyin düşünüldüğü bir kayak oteli olan Grand Kartal, ailelerin yanı sıra tüm kış tatilcilerini ve kış sporlarına gönül verenleri de mutlu etmeyi görev edinmiş.

Grand Kartal Hôtel

En yüksek puan alan
Bolu
8.8 Mükemmel (30 incelemeler)