Bodrum

Bodrum aquapark otelleri | Sıcak günlerde hem eğlenin hem serinleyin

Bodrum'da eğlenceye yer açın...

Bölgenin denize doğru uzanan dağları ve Ege Denizi’nin kristal berraklığındaki suları ile çevrelenmiş olan Bodrum’un kurulu olduğu küçük alan; dünya tarihi için sahip olduğu önemi ortaya çıkaran bir mihenk taşı etkisi yaratıyor. Turistlerin yaz aylarında akın akın gittiği ilçe, alternatif faaliyetleri ve yaza hareket katan Bodrum aquapark otelleri ile günbegün artan bir ilgiye maruz kalıyor.

Sevdiklerinizle birlikte bazen sokaklarında dolaşmak, bazen kumsallarında güneşlenmek bazen de aquaparkta kocaman kaydıraklardan serin sulara hızla atlamak isteyeceksiniz. İşte bu eğlenceli aktivitenin en güzel yapılabildiği Bodrum aquapark otelleri listesini sizler için sıraladık.

Kızılçam ormanlarının içinde bulunan Bodrum aquapark otelleri

Zorlu coğrafyanın, Ege Denizi’nin dalgalarıyla beraber şekillendirdiği sayısız koydan biri olan Güvercinlik’te denize sıfır konumda bulanan Titanic Deluxe Bodrum; alabildiğine kızılçam ormanları ve Ege Denizi’nden oluşan manzarasıyla Bodrum aquapark otelleri içinde ayrıcalıklı bir yere sahip.

Titanic Luxury Collection Bodrum

En yüksek puan alan
Milas
9.4 Mükemmel (3302 incelemeler)

Dokunduğunuz her şeyin lükse dönüştüğü Bodrum aquapark otelleri

La Blanche Resort‘ta doğanın Ege’ye armağan ettiği sınırsız yeşil ve maviye, kültürel mirasa ve çevreye duyulan saygıyla Ege dokusunun bir parçası yapılan beyazın vereceği huzur dört bir yanınızı kaplayacak. Bölgeyi bin yıllardır koruyan dağların arasından kıvrılan yollardan gördüğünüz manzara içerisinde yer alan otele ulaştıktan sonra, tatil boyunca yaşayacağınız huzura adım atmanız için tek bir adım gerekiyor: oda ve süitlerden oluşan sekiz farklı konaklama seçeneğinden size uygun olanı seçmek. Odalar gerek tasarım gerekse sahip oldukları atmosfer açısından Bodrum aquapark otelleri arasında öne çıkıyor.

La Blanche Resort & Spa

Turgutreis
7.9 İyi (1713 incelemeler)

Size ve ailenize özel eğlenceli dakikalar yaşayabileceğiniz Bodrum aquapark otelleri

Girintili sahil şeridi ile meşhur Ege kıyılarının en düz bölümünü oluşturan ve Akyaka’ya doğru uzanan koyun başlangıcında bulunan Hapimag Resort Sea Garden, çam ormanları içinde kalabalıklardan uzak ve fakat kahkahalarla dolu eğlenceli bir tatil vadediyor.

Hotel Hapimag Resort Sea Garden

En yüksek puan alan
Bodrum
8.9 Mükemmel (2775 incelemeler)

Yeşilin her tonunu önünüze seren Bodrum aquapark otelleri

Bodrum koylarına denizden baktığınızda, kristal berraklığında denizde yemyeşil ormanların yansıması göreceğiniz ilk görüntü olacak. Bulunduğu konum ile Crystal Green Bay Resort & Spa bu görüntüye karadan da ulaşmanıza imkân veriyor. Ege denizinin açıklarından karaya doğru çatallaşan koyun kuzeyinde, çam ormanlarının içinde sizin kullanımınıza ayrılmış bu koyda ister iskeleden ister kumsaldan kendinizi Ege denizinin serin sularına bırakıp stresinizden arınabilirsiniz.

Greenbay Resort & Spa

Bodrum
8.1 Çok iyi (903 incelemeler)

Tatil önceliğinizi çocuklarınızın eğlencesi haline getiren Bodrum aquapark otelleri

Bodrum tüm kültürel ve tarihi mirasının yanında, yıllar içerisinde geçirdiği değişimlerle yaz mevsiminde ülkenin eğlence başkenti görevini üstlenmeye devam ediyor. Buradaki adresiniz ise Ersan Exclusive Resort & Spa olmalı.

Tui Magic Life Bodrum - Adults Only 16+

Bodrum
7.9 İyi (1460 incelemeler)

Bodrum aquapark otelleri arasında seçiminiz hangisi?