Muhteşem plajların tadını çıkarın...

Türk Rivierası

Türk sahillerinde unutulmaz bir tatil...

3 tarafı denizlerle çevrili cennet ülkemizin özellikle batı ve güney kıyıları muhteşem güzelliklere ev sahipliği yapıyor. El değmemiş koylar, bembeyaz pamuk gibi kumlar, tertemiz, berrak ve turkuaz deniz, tatil...

diyince aklımıza gelen ilk şeyler. Yaz aylarının vazgeçilmez adresi olan destinasyonlar içinden tercih yapmak için önerilerimize göz atın!

Türk Rivierası’nda nereye gitmelisiniz?

Özellikle Çanakkale kıyılarından başlayarak, Ayvalık ve Cunda‘dan konaklama önerilerimiz ya da Bozcaada’dan butik otel önerilerimiz var.

Biraz daha güneye doğru indiğimizde Çeşme ve Foça gibi yerler öne çıkıyor. Ege’nin en popüler yerlerinden biri olan Bodrum ve Marmaris’i de es geçmek olmaz. Fethiye, Belek, ve Alanya da Türk Rivierası’nın önemli merkezleri arasında.

Türk Rivierası’nda nasıl bir otelde kalmalısınız?

Türk Rivierası otel ve konaklama seçenekleri açısından da bulunmaz bir tatil noktası. 5 yıldızlı resortlar, her şey dahil konseptler, butik oteller, balayı otelleri, sadece yetişkinlere hizmet veren oteller, çocuk ve aile dostu oteller gibi farklı tarzda pek çok otel sizi bekliyor.

trivago Magazine olarak sizlere muhteşem bir Türk Rivierası deneyimi sağlamak istediğimiz için harika otel listeleri hazırladık. Tatilinizi planlarken yazılarımızdan ilham alın ve unutulmaz deneyimlere hazır olun.

Tüm açıklamayı göster
Zaten karar verdiniz mi? trıvago'da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın!
Örn. Fethiye