Akdeniz kıyıları

Belek aquapark otelleri | Aileniz için yılın en keyifli zamanı geldi!

Bu küçük tatil beldesi, altın rengi kumları, Akdeniz’in parlak güneşi ve uçsuz bucaksız turkuaz sularının sunduğu sınırsız huzur ile size yaşatacağı “yeniden doğmuş” hissi ile adının hakkını sonuna kadar veriyor

Bu tatilden beklentiniz ister dinleneceğiniz sakin bir zaman aralığı, ister ailenizle geçireceğiniz huzur dolu anlar ya da yemyeşil çimleriyle golf sahasında vuruş için hazırlanırken arkadaşlarınızla şakalaşmak olsun, Belek aquapark otelleri ile geçen her dakika size ve ailenize iyi gelecek.

Belek aquapark otelleri ile zamanın nasıl geçtiğini unutun

Şehir hayatı birçok açıdan yorucu ve zor, art arda dizilmiş kutu gibi ve yüksek binaların arasında dolaşırken kaybolan gökyüzü Calista Luxury‘de kendini saklayamıyor.

Calista Luxury Resort

En yüksek puan alan
Belek
9.3 Mükemmel (4579 incelemeler)

Lunaparkla eğlenceyi ikiye katlayan Belek aquapark otelleri

Royal Holiday Palace, üzerinden geçen köprüler ve bazı noktalarda daralıp kıvrılarak otelin dört bir yanına ulaşan bir nehir gibi gözüken havuzu ile, sahip olduğu şato mimarisini tamamlıyor.

Royal Holiday Palace

En yüksek puan alan
Lara
9.2 Mükemmel (15464 incelemeler)

Kalabalık aileler için ideal olan Belek aquapark otelleri

Doğa resmi yapan bir ressam için paletinde bitmiş olan yeşil renk, mavi ve sarıyı karıştırarak kısa sürede aşacağı küçük bir sorun olabilir, gerçek doğada ise bu on yıllarca sürebilmektedir. Masmavi denizin altın sarısı kumlarla birleştiği bu nokta adeta bu iki rengin iç içe geçmesinin doğal bir sonucu olarak ortaya çıkmış yemyeşil çam ormanlarının oluşturduğu ahengin tam ortasına konumlanan Ela Quality’nin yaratacağı huzur duygusuna ne kadar hızlı alıştığınıza şaşıracaksınız.

Ela Excellence Resort Belek

En yüksek puan alan
Belek
9.0 Mükemmel (3058 incelemeler)

Belek aquapark otelleri ile ailenize hak ettiği lüksü yaşatın

Susesi Luxury Resort, denize sıfır konumda adeta Toros dağlarını anımsatan katmanlı diyagonal mimariye sahip binalarının arasından süzülüyormuş gibi gözüken kıvrımlı havuzu ve suyun ritmi ile tatiliniz için titizlikle hazırlanmış bir çevre sunuyor.

Susesi Luxury Resort

En yüksek puan alan
Belek
9.0 Mükemmel (3160 incelemeler)

Heyecan dolu anlar isteyen aileler için Belek aquapark otelleri

Akdeniz’in her tarafı başka güzel fakat Toros dağlarının eteğinde yemyeşil bir orman içinde, turkuaz sulara birkaç adım mesafede, golf tesislerine sahip olan Gloria Verde Resort & Spa, Akdeniz’in nadir kıyılarında yer alıyor.

Gloria Verde Resort & Spa

En yüksek puan alan
Belek
9.6 Mükemmel (3092 incelemeler)

Aile tatiliniz için Belek aquapark otelleri arasından hangisinde konaklayacaksınız?