Lüks tatil seçenekleri

Lüks tatil ve otel seçenekleri

Günlük hayata lükslerle dolu bir ara vermek istiyorsanız ve biraz ilhama ihtiyacınız varsa merak etmeyin, sizin için buradayız! 5 yıldızlı, her şey dahil konseptli resortlar lüks tatil denildiği zaman akla gele...

n ilk seçenekler. Ama lüks tatil denildiği zaman kendinizi sadece bu temalarla kısıtlamanızı istemiyoruz. Ufkunuzu biraz genişletmek için sizlere özel detaylar vereceğiz.

Lüks tatil ve otel seçenekleri için nereye gitmelisiniz?

Özel ve seçkin bir tatil için ilk olarak rotanızı Türk Rivierası’na çevirebilirsiniz. Bodrum, Marmaris, Antalya gibi destinasyonlar daima popülerliğini koruyor ve otel standartları açısından da üst seviyede bulunuyor. Doğa ile iç içe olmak istiyorsanız Sapanca, kültürel geziler yapmak istiyorsanız Kapadokya size uygun olabilir. Şehirden çok uzaklaşmak istemiyorsanız İstanbul’un en lüks otellerine de trivago Magazine’de yer verdik.

Yurtdışı düşünüyorsanız Avrupa’nın en harika şehirlerindeki 5 yıldızlı seçenekleri, teras havuzu bulunan tasarım otellerini, romantik dakikalar geçirmeye uygun lüks şehir otellerini de burada bulacaksınız.

Lüks tatil derken ne demek istiyoruz?

Lüks tatilin tanımı herkes için farklı olsa da bizce lüks tatil demek özel jakuzili odalar, özel havuzlu teraslar, king size yataklar, yastık menüsü, turn-down servisi, ayurveda masajı ve dünya mutfaklarından normalde deneyemeyeceğiniz leziz yemekleri ve kokteylleri içeriyor. Eğer sizin de lüks tanımınız hemen hemen böyleyse ilham almak için yazılarımıza göz atın…

Tüm açıklamayı göster
Zaten karar verdiniz mi? trıvago'da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın!
Örn. Fethiye