Akdeniz kıyılarıLüks tatil

Marmaris lüks butik otel | 3 farklı unutulmaz deneyim sizi bekliyor

Yazan: , 04/06/2018

Marmaris lüks butik otel diyince akla gelen çok seçenek var ancak sadece size özel bir deneyim yaşayabileceğiniz otel sayısı bir elin parmaklarını geçmez. İddia ediyoruz, favorimiz olan 3 otelden biri sizi mutlaka cezbedecek!


Karia Bel

marmaris lüks butik otel

Bir tarafınız Simi, bir tarafınız Bozburun ama her tarafınız oksijen dolu tertemiz hava… Denize sıfır konumu ve tam bir Ege-Akdeniz atmosferine sahip odalarıyla Karia Bel, kaçış rotasını Marmaris’e çeviren yorgun şehir savaşçıları için biçilmiş kaftan.

marmaris lüks butik otel

Sabah kahvaltıda taş fırından çıkan sıcak köy ekmekleri, ev yapımı reçeller, organik köy yumurtaları akşam ise deniz kenarında mum ışığında servis edilen e taptaze deniz mahsülleri ve zeytinyağlı Ege otları.

marmaris lüks butik otel

Karia Bel’in ana binasına tekne ile 3 dakika, patika yoldan yürüyerek ise 10 dakika mesafede olan Beach House bölümü var ki, özellikle sessiz ve sakin tatil isteyenler kaçırmayın deriz.

Fiyatları gör

marmaris lüks butik otel


Sabrina’s Haus

marmaris lüks butik otel

Sadece deniz yoluyla ulaşılabilen, muhteşem bir doğa ve masmavi sularla çevrili olan Sabrina’s Haus, butik ve lüks deneyimlerini bir arada sunuyor. Peki nedir bu deneyimler?

marmaris lüks butik otel

Denizin üstünde, romantik masada sadece 2 kişilik yemek desek? Peki ya ağaç evinde, deneyimli terapistler tarafından uygulanan masaj terapileri? Bitmedi! denizden babam çıksa yerimcileri ağlatan lezzetler sunan restoran, her biri farklı tasarlanmış lüksü sadelikle birleştiren odalar ve elbetteki unutulmaz günbatımları.

marmaris lüks butik otel

Özellikle balayı çiftleri için ya da aşkını eski alevli günlerine kavuşturmak isteyen çiftler için ideal bir seçenek olan Sabrina’s Haus’ta gezi teknesi kiralayarak Simi’ye ufak bir yolculuk da yapabilirsiniz. Pasaport ve vizeleri hazır edin!

Fiyatları gör

marmaris lüks butik otel


Gözünüzden kaçan bu mükemmel otelleri sizin için bulduk:

Gizli Saklı Kalmış Muhteşem Oteller


Kekik Otel

marmaris lüks butik otel

Selimiye koyunu ayaklar altına alan manzarasıyla dikkat çeken Kekik Otel’e geldiğinizde aklınızı meşgul eden pek çok şeyi istemeden de olsa geride bıraktığınızı fark edeceksiniz. Selimiye’yi saran ve mis gibi kokan pembe çiçekli dağ kekiğinden ismini alan otel, oda kahvaltı şeklinde hizmet veriyor.

marmaris lüks butik otel

Köy yaşantısını bir yaşam biçimine dönüştüren otelin toplam 10 odasının 2’sinde şömine de var. Yani oteli kışın da ziyaret edebilirsiniz. Özel teras ve balkonları da unutmayalım. Sadece size özel bir deneyim için ideal.

marmaris lüks butik otel

Oteli diğer marmaris lüks butik otel seçeneklerinden ayıran şeyse hiç şüphesiz şık sonsuzluk havuzu. Şu manzaraya her gün bakan şair olur!

Fiyatları gör

marmaris lüks butik otel


Marmaris lüks butik otel seçeneklerinden hangisinde kalacaksınız? Yorum bırakın!