Avrupa

Ucuz Amsterdam otelleri | Temiz, merkezi ve bütçe dostu oteller

Bu kez ucuz Amsterdam otelleri ile karşınızdayız!

Enteresan mimarisi, kanalları, ilginç şehir yapısı, parkları, barları, müzeleri ve tabii ki “özgürlükleri”yle her mevsim bizi kendine çeken Amsterdam’da 5 yıldızlı lüks otellerden, yatak-kahvaltılara kadar pek çok konaklama seçeneği bulunuyor. Kur farkını dert etmeyin.

Citiez Amsterdam

1/4

Bir şehri gerçek, sevilebilir, gizemli ve yaratıcı kılanın içinde yaşayan insanlar olduğuna inanan Citiez Amsterdam, bir şehir otelinden beklediğiniz her şeyi sunuyor.

Şehrin ünlü tasarım ofislerinden biriyle güçlerini birleştirdikten sonra oraya çıkan bu tasarım otelinde, tasarım sadece boyut ve fiyat meselesi değil, konukların otelin içine girdiklerinde ne hissettikleriyle alakalı…

Odaların her biri eşsiz kanal ve şehir manzarasına sahip olmakla birlikte sıcak ve davetkar bir konaklama deneyimi için dekore edilmiş.

Citiez Amsterdam

En yüksek puan alan
Amsterdam
8.6 Mükemmel (2048 incelemeler)

Urban Lodge

1/4

Samimi bir iş toplantısı için toplanacak veya Amsterdam’ı keşfederek geçen bir günün ardından dinlenmek için mükemmel bir yer olan Urban Lodge, Amsterdam’ın Sloterdijk Tren İstasyonu bölgesine, modern kent tasarımı ve “Country” stili rustik evlerin bir karışımını getiriyor. Otelin iç mekanı şehir ve kırsal hayatının her açısını, çokça ahşap, natürel renkler ve Hollanda’nın klasik Delft Mavisi ile harmanlıyor.

Otelde geniş bir “Oturma Odası” bulunuyor. Şömine ve dağ evi havası verilen bu ortak alanda farklı otelin diğer konuklarıyla sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Urban Lodge Hotel

En yüksek puan alan
Amsterdam
8.8 Mükemmel (2056 incelemeler)

Hotel not Hotel

1/4

Hotel Not Hotel ucuz Amsterdam otelleri arasında tasarım anlamında ilgi çekici ayrıntılara sahip. Bu otelde bir oda, sadece bir oda değil, kendi yaratıcısı, hikayesi ve kimliğiyle bir sanat eseri gibi.

Çoğu Eindhoven Tasarım Akademisi’nden çıkan bir grup genç tasarımcı olan Collaboration-O ve Arno Coenen ve ortağı IRIS tarafından özel olarak dekore edilen otelde uyandığınızda adsız bir lobi veya koridor yerine, sanat dolu, sergiye benzer bir alana giriyorsunuz. Otel genelinde bir büyük oturma odası, “evler” (oteldeki her oda ayrı birer daire gibi) arasındaki rahat oturma alanları bulunuyor. Bir diğer eğlenceli tarafı otelin barının adı Kevin Bacon! Bildiğiniz aktör olan. Hava iyi olduğunda ise otelin ‘Whitey the White’ terasında kahve keyfi yapabilirsiniz.

Hotel Not Hotel Amsterdam

Amsterdam
8.2 Çok iyi (1538 incelemeler)

Apple Inn

1/4

Tarihi 19. yüzyılın son yılına kadar uzanan, tamamen yenilenmiş ve yeniden şekillendirilmiş 3 yıldızlı bir otel olan Apple Inn, Amsterdam’ın en görkemli vahası Vondelpark’ın doğal manzaralarına bakan, eşi benzeri olmayan klasik bir Amsterdam evinde yer alıyor.

Parktaki ağaçlar rüzgarla birlikte sadece temiz havayı değil, şehrin destansı geçmişini de Apple Inn’in ön kapısına kadar getiriyor. Otelin bulunduğu sokağın adının “Koninginneweg” (Kraliçe yolu) olmasının sebebi iste eski kraliçe Emma’nın uzun zaman önce burada yaşıyor olması. Apple Inn’in sakin bahçesi ve 29 odası mahalle kadar tarihi ve ilginç ayrıntılar barındırıyor.

Hotel Apple Inn

Amsterdam
7.9 İyi (2010 incelemeler)

City Hub

1/4

Ucuz Amsterdam otelleri arasında City Hub, konsept olarak diğer otellerden ayrılıyor. Nasıl mı? Öncelikle otelde odalarda değil “Hub” adı verilen size ayrılmış ufak bölümlerde kalıyorsunuz. Bu bölümlerin içinde sadece yatak ve eşyalarınızı koyabileceğiniz bir bölüm bulunuyor.

Otelin “City Hosts” denilen bir sistemi var. Amsterdam’da yaşayan ve otel için çalışan insanlar sizin için ev sahipliği yapıyor ve şehri nasıl keşfetmeniz gerektiğiyle ilgili, ilginç ve değişik bilgiler veriyorlar hatta şehirde sizi özel olarak gezdiriyorlar. Bunun yanında otel size şehrin her yerinden istediğiniz fotoğrafları anında paylaşabilmeniz için mobil internet aracı veriyor. Böylece tüm gün internetsiz kalmıyorsunuz.

Cityhub Amsterdam

Amsterdam
9.2 Mükemmel (732 incelemeler)

Listemizdeki ucuz Amsterdam otelleri arasından konakladığınız oldu mu?