trivago reklamındaki adam kim? mr. trivago ile tanışın!

Yazan: , 09/08/2017

Hiç internette otel aradınız mı? trivago reklamındaki bu adam da kim? Yüzünü televizyonlarda ve internette sık sık görüyorsunuz ama kim olduğunu bilmiyorsunuz. Çünkü neredeyse 2 seneden fazla süredir Türkiye’ye “ideal otel en iyi fiyata bulunur” onu anlatıyor. Fakat gerçek şu ki, onun bu kimliği arkasında gizli pek çok şey var…

trivago reklamındaki sesi, duruşu ve karizmasıyla trivago’yu Türkiye’de başarıyla temsil eden Ali Ersan Duru’yu daha yakından tanımak için ona 8 soru sorduk!

trivago reklamındaki adam kim

En çok görmek istediğin ülke neresi?

Sürekli farklı bir ülkeye gittikçe, gitmek istediğin ülkeyi gördükten sonra, bir sonraki görmek istediğin ülke tabii ki değişiyor. Bu aralar en çok görmek istediğim ülke Brezilya. En kısa zamanda oraya gitmeyi planlıyorum. Çünkü birazcık uzaklaşmayı seviyorum. Kıtalar arası seyahat etmek bana daha güzel, daha cazip geliyor. Çünkü kültürler de değişiyor. Ama Brezilya, Güney Afrika, Avustralya ya da Uzak Doğu bana çok daha egzotik geliyor ve hoşuma gidiyor.

Uçakla mı yoksa arabayla mı seyahat etmeyi seversin?

Açıkçası ben biraz konfor seviyorum. O yüzden uçakla seyahat etmek daha cazip geliyor.

Arkadaşlarınla mı seyahat edersin, yalnız mı?

Valla, bu aralar yalnız seyahat etmeyi tercih ediyorum çünkü yoğun bir iş hayatım var. O yüzden yalnız olmak ve kafamı dinlemek, kafamı boşaltmak bana daha iyi geliyor.

Otel seçimlerinde nelere dikkat edersin?

Temizlik önemli. Ben düzenli spor yapan birisiyim. Bir spor salonunun olması önemli. Özellikle Avrupa’da bir şehre gittiğim zaman mesela Amsterdam’a gittiysem merkezdeki bir oteli tercih ederim. Çünkü her yere ulaşım kolay oluyor böylece.

trivago reklamındaki adam kim

Kaldığın en iyi otel nasıldı?

Kaldığım en iyi otel çok lüks bir oteldi. Güzel, o da keyifli ama o kadar lüks de beni biraz geriyor. Temiz olması ve belirli standartlarda olması yeterli.

Kalmak istediğin en çılgın otel nasıl olmalı?

Mauritius adasında bir otel var. Ve o oteldeki odalar denizin ortasında ve insanlar uyandıktan sonra direkt denize girebiliyorlar. Sanırım o otelde kalmak istiyorum. Otelin ismini vermeyeceğim ama.

Hiç son dakikada otel rezervasyonu yapmak zorunda kaldın mı?

Son dakikada otel rezervasyonu yapmak zorunda kaldım. Özellikle yaz aylarında bulmak mümkün değil.

Mr. trivago olarak böylesi büyük bir ilgi ile karşılaşacağını düşünüyor muydun?

Mr. trivago olarak böylesine büyük bir reaksiyonla karşılaşacağımı düşünmüyordum ben. trivago çok büyük bir kampanya ve dünya çapında çok fazla kullanılan bir arama motoru. Ve hayatı gerçekten çok kolaylaştıran bir şeymiş ben de bir süre sonra kullandığımda öğrendim. Ama geri dönüşlerde bazen insanların tepkileri aşırı olabiliyor. Ben bunu normal olarak karşılıyorum. Umarım keyifle izlersiniz çünkü bu sene gerçekten güzel bir kampanya yaptık. İnşallah çok güzel olacak. Teşekkür ediyorum herkese.

trivago reklamındaki adam kim

Özel hazırladığımız videomuza göz atın!