Akdeniz kıyıları

Manavgat otelleri | Unutulmaz bir tatil için lüks ve konforun buluşması

Antalya'nın en güzel köşelerinden...

Manavgat buram buram Akdeniz havasını solumak, tarihi ve doğal güzellikleri yaşamak için hayata ara vermeye değen bir yer. Manavgat Şelalesi, Köprülü Kanyon, Yeşil Kanyon doğa aşıklarının tekrar tekrar ziyaret ettiği önemli yerler ve müzeler, doğal parklar, Apollo Tapınağı gibi mutlaka ziyaret edilmesi gereken tarihi noktalar oldukça ilgi çekici. Manavgat otelleri size bu noktada ilaç gibi gelecek.

Tatillerini hem deniz ve güneşle hem de kültürel gezilerle zenginleştirmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin öncelikli tercihi olan Manavgat’ta pek çok otel seçeneği bulunuyor. Aralarından doğru seçimi yapmanın da tatil için ayırdığınız vaktin de ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Önerdiğimiz popüler Manavgat otellerinde maviyle yeşilin muhteşem buluşmasına tanık olurken lüks ve konforla donatılmış unutulmaz bir tatil geçireceksiniz.

Kendinizi Manavgat otelleri ile masmavi denize bırakın

Eğer bir Akdeniz tutkunuysanız ve doğa sizi büyülüyorsa Lyra Resort & Spa  tam size göre. Otelin maviliğin derinliklerine kadar uzanan, sıra dışı bir biçime sahip, tüm günü üzerinde geçirmek isteyebileceğiniz bir ada havasındaki büyük iskelesi var.

Selectum Family Comfort Side

Kızılağaç
7.5 İyi (4751 incelemeler)

Manavgat otelleri ile masalsı bir sarayda konaklayın

Aylar süren bir koşuşturmacadan çıktınız ve yorgunsunuz. Kendinizi biraz şımartmak için Royal Alhambra Palace‘ ın yolunu tutun ve programınızın el verdiği kadar uzun süre bu büyülü diyarın topraklarında yaşayın.

Royal Alhambra Palace

Çolaklı
8.3 Çok iyi (10901 incelemeler)

Ailenizle Manavgat otelleri ile keyif yapın

Selge Beach Resort & Spa dinlenme alanlarından havuzlara, restoranlardan konforla donatılan odalarına kadar her yaşa hitap eden bir otel. Tüm aile bireylerine sunulan farklı eğlence alanları ve birbirinden değişik aktiviteler sayesinde kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat ve neşeli hissedeceksiniz.

SelgeBeach Resort&SPA

En yüksek puan alan
Manavgat
9.2 Mükemmel (805 incelemeler)

Manavgat otelleri ile doğayla baş başa kalın

Yeşil alanların göz kamaştırdığı Sunrise Resort‘ta terasında jakuzi bulunan süitleri de tercih etseniz, botanik bahçesinde yer alan villalarda da kalsanız alacağınız hizmet kalitesi aynı mükemmellikte. Çevresine özen gösteren, konuklarının sürekli memnuniyetini sağlamış bir mekanda kim kendini özel hissetmez ki?

Sunrise Resort

Kızılağaç
7.6 İyi (2077 incelemeler)

Manavgat otelleri ile doğayla baş başa kalın

Otium Eco Club, aileleri, çocukları ve gençleri aynı anda memnun etmeyi başaran otellerden biri ve birbirinden farklı faaliyetleriyle ismine uygun bir biçimde hayvan ve doğa dostu bir tutum sergiliyor. Göl ve doğa manzarasına sahip olması burayı doğa aşıkları için özellikle çekici kılıyor. Zevkli ve konforlu bir şekilde döşenen otelin içindeyken de dışındayken de aynı güzellik etrafınızı sarıyor. Tarihi güzelliklere olan yakınlığı da cezbedici bir diğer özelliği.

Hotel Otium Eco Club Side

En yüksek puan alan
Titreyengöl
8.7 Mükemmel (2711 incelemeler)

Manavgat otelleri ile silinmeyecek anılar biriktirin

Meryan Hotel, kuş cıvıltılarının dalga seslerine karıştığı, sade ve şık şekilde tasarlanmış, isteğinize göre maviyle ya da yeşille buluşabileceğiniz farklı tiplerdeki tertemiz odalarıyla doğal güzelliklerin tam ortasına konumlanmış cennet gibi bir mekan.

Profesyoneller tarafından sunulan gösterilerin verdiği keyif, sabah taze çekilmiş kahve kokusuyla dolan lobide içinizin açılması, yıldız ışığıyla aydınlanan sahilde yapacağınız romantik yürüyüş tatilinizi unutulmaz kılacak anılardan sadece bazıları olacak.

Meryan Hotel

En yüksek puan alan
Okurcalar
8.7 Mükemmel (3707 incelemeler)

Manavgat otellerinin turkuaz sularında hafifleyin

Terrace Elite Resort modern tasarımı, mavi bayraklı plajı, Türk ve dünya mutfağının tadı damakta kalan lezzetlerinin sunulduğu restoranlarıyla oldukça iddialı bir seçim.

Terrace Elite Resort

Manavgat
8.3 Çok iyi (3920 incelemeler)

Manavgat otelleri içinden hangisinde konaklamayı düşünüyorsunuz? Yorum bırakın!