İstanbul

İstanbul yılbaşı otelleri | Yeni yılı kutlayabileceğiniz harika oteller

Yeni yıla nasıl girerseniz öyle geçer değil mi?

Buna kesinlikle inanıyoruz. Pozitif düşünceler, pozitif bir ortam, eğlence ve bol bol kahkaha. Mutlu bir yıl geçirmek için bundan daha iyi bir temenni olamazdı! O zaman sizleri İstanbul yılbaşı otelleri ile yeni yıla keyifle girmeye davet ediyoruz!

Hilton İstanbul Bosphorus

Türkiye’nin ilk beş yıldızlı uluslararası oteli olan Hilton İstanbul, aynı zamanda markanın ABD dışında en uzun süre faaliyet gösteren oteli olma özelliğine sahip. 1955 yılında açılan otel bu yıl 61. yaşını kutladı. Kutlama demişken, İstanbul yılbaşı otelleri içinden kutlamaların ve partilerin demirbaş mekanlarından biri olan Hilton İstanbul’da bu yıl da sahne performanslarıyla konuklarına muhteşem bir yılbaşı gecesi vaadediyor.

Hilton Istanbul Bosphorus

En yüksek puan alan
İstanbul
8.6 Mükemmel (2480 incelemeler)

Wyndham Grand İstanbul Levent

Şehrin finans merkezi Levent’in en yeni otellerinden biri olan Wyndham Grand, oda özellikleri, sunduğu sınırsız hizmet ve muhteşem İstanbul manzarasıyla tam anlamıyla bir şehir oteli. Wyndham Grand İstanbul bu yıl konuklarına güzel sürprizler hazırlıyor. Otelin özel yılbaşı otel menüsünde Ravioli, Antrikot Breeze, Çikolatalı Bombcake gibi lezzetli seçenekler dikkat çekiyor.

Wyndham Grand Istanbul Levent

En yüksek puan alan
İstanbul
9.2 Mükemmel (1944 incelemeler)

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul

Boğazı 360 derece görebileceğiniz muhteşem manzaralı teraslı odalarıyla dikkat çeken CVK Park Hotel, yılbaşını geçirmek için harika bir seçenek. Lüksü modernite ve osmanlı çizgileriyle birleştiren otelde ister odanızda partileyin isterseniz sadece yılın ilk gününü keyif içinde geçirmek için gelin, mutlu ayrılacağınıza eminiz.

CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul

En yüksek puan alan
İstanbul
8.8 Mükemmel (2047 incelemeler)

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center

İstanbul yılbaşı otelleri listemizde kendine yer bulan The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, farklı kapasitelerde 55 toplantı salonuna sahip. Odalarının çoğunluğu deniz manzaralı olan otel, İstanbul’un en büyük Spa&Fitness merkezlerinden birini de bünyesinde barındırıyor.

The Green Park Pendik

İstanbul
7.1(2362 incelemeler)

WOW İstanbul Hotel & Convention Center

Atatürk Havalimanı’na yakınlığıyla dikkat çeken WOW İstanbul, dünya mutfaklarının en seçkin örneklerinin sergilendiği restoranı ve çatı katında bulunan tamamen camlarla kapatılmış havuzuyla konuklarına 5 yıldızın tüm lüks ve konforunu sunuyor. Kalabalık etkinlikler konusunda oldukça tecrübeli olan WOW İstanbul ekibi, yılbaşı galası için konuklarına muhteşem bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Wow Istanbul Hotel

İstanbul
7.8 İyi (2222 incelemeler)

İstanbul yılbaşı otelleri içinden hangisini tercih edersiniz? Bize yazın!