İstanbul

İstanbul spa otelleri | Ruhunuzu yenileyecek en gözde oteller

Yoğun bir haftayı kendinize bir spa kıyağı yaparak bitirmekten daha iyi ne olabilir?

Hayatın yoğun temponun içine sıkışıp kalmaktan çok daha fazlası olduğunu kendimize hatırlatmak için arada bir de olsa her şeye ara verip sakinleştirici ve dinlendirici bir tatil yapmak şart. Vücudunuzu ve ruhunuzu dinginliğe kavuşturmak, yenilenmek ve enerji depolamak için İstanbul spa otelleri ile farklı bölgelerde yer alan pek çok alternatifle karşılaşacaksınız.

İsteklerinizi belirlemek de beklentilerinize cevap verecek oteli bulmak da oldukça zor ve zahmetli. Dilerseniz hayatınızı kolaştırmak ve özel zamanınızda hiçbir konuda strese girmeden keyifli zaman geçirmenizi sağlamak için önerdiğimiz İstanbul spa otelleri listemize bir göz atın. Her beklentiye ve bütçeye uygun seçeneklerimizden birinde yenilenmek için vakit yaratın.

İstanbul spa otelleri ile yenilenmenin eşsiz hafifliği

İstanbul’u sembol noktalarından birinde deneyimlemek isterseniz Etiler’de şehrin ışıltılarını lüks ve konforla buluşturan, çağdaş sanat eserleri ve modern mobilyalarla dekore edilen, şehir manzarasıyla günün her saati göz dolduran Le Meridien beklentilerinizden fazlasını sunuyor.

Le Meridien Istanbul Etiler

En yüksek puan alan
İstanbul
9.0 Mükemmel (1540 incelemeler)

Lüks ile konforun mükemmel uyumunu İstanbul spa otelleri ile yakalayın

Boğaz’ın yamaçlarında bir yandan yüzyıllara yayılan bir tarihin izlerine, diğer yandan modern İstanbul silüetine bakan Fairmont Quasar İstanbul, tarzıyla ve ayrıcalıklarıyla oldukça davetkar. Tüm dünyada lüks konaklamanın adresi olarak bilinen otel, şehrin merkezi Mecidiyeköy’de yer alıyor. Pek çok ünlü konuğa da ev sahipliği yapan otelin gece hayatına, sanat, etkinlik ve alışveriş alanlarına kolayca ulaşılabilir lokasyonu, konaklamanızı renklendirmek için ihtiyaç duyacağınız bir konfor.

Fairmont Quasar Istanbul

En yüksek puan alan
İstanbul
9.2 Mükemmel (881 incelemeler)

İstanbul spa otelleri arasından en iyi manzaraya sahip olanı diyebilir miyiz?

Yeşilçam filmlerinden hatırladığımız Büyük Tarabya Oteli’nin, yüzyıllık mirasının modern bir bakış açısıyla yeniden yorumlandığı The Grand Tarabya, Türk konukseverliği ile küresel standartların mükemmel birleşiminden oluşan çok özel bir deneyim sunuyor. Otele, yalılarıyla müzikli restoranlarıyla her dönemin cazibe merkezi, İstanbul’un yüzük taşı semti olarak kabul edilen Tarabya ev sahipliği yapıyor.

Grand Tarabya

En yüksek puan alan
İstanbul
9.1 Mükemmel (599 incelemeler)

İstanbul spa otelleri ile rafine zevkleri tadın

Raffles Istanbul, İstanbul’un en önemli yollarının kesiştiği Zincirlikuyu’da; moda, performans ve sanatın birleştiği Zorlu Center’da bulunan zamansız bir mekân. Boğaz’a karşı üst seviye bir tatil yapmak istiyorsanız fazla düşünmenize gerek yok; zevkli seçimler yapanların tercihi olan otelde kendinizi çok iyi döşenmiş modern bir sarayda gibi hissedeceksiniz.

Raffles Istanbul

En yüksek puan alan
İstanbul
9.8 Mükemmel (507 incelemeler)

İstanbul spa otelleri ile ruhunuzu doyurun

Yoğun programınıza ara verip dinlenmek için fırsat kolluyor, ancak kıymetli vaktinizi nerede değerlendireceğinizi bilemediğiniz için bir türlü harekete geçemiyorsanız Miracle İstanbul Asia, rahatlamak, eğlenmek ve özen görmek için ihtiyacınız olan adres. Teknelerin romantik bir manzara sunduğu Pendik Marina’ya, Prens Adaları’nın ışıklarıyla neşelenen sahil yoluna ve alışverişin merkezi Bağdat Caddesi’ne kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda olan otel, farklı cephe tasarımı ve yalın dekorasyonuyla yerli ve yabancı misafirlerine dört mevsim ev sahipliği yapıyor.

Miracle Istanbul Asia Airport Hotel & Spa

En yüksek puan alan
İstanbul
9.0 Mükemmel (159 incelemeler)

Bu haftasonu hangi spa otelinde rahatlıyorsunuz? Yorum bırakın…