Tüm DünyaYurtdışı tatili

Hayat Onlara Güzel: Gençlere Uygun Destinasyonlar

Yazan: , 24/06/2015

Görmen gerek! Bu sözü bir çok şehir ve ülke için duymuş olabilirsin ama bazıları var ki diğerlerinden bir adım önde. 20’li yaşlarda gezmeniz için bir kaç harika sebep sayabiliriz: gençsiniz ve muhtemelen bundan sonraki hayatınız boyunca olamayacağınız kadar enerjik ve maceracısınız. Yeni yerlere eşsiz bir gözle bakacak ve seyahatlerinizde edindiğiniz tecrübelerinizi hayatınızın sonuna kadar kullanacaksınız. İşte 20’lerinde görmen gereken gençlere uygun destinasyonlar…


Buenos Aires

gençlere uygun destinasyonlar

Arjantin’in başkenti olan Buenos Aires, şık, ufaktan tehlikeli ama inanılmaz hareketli bir şehir. Her yaş grubundan binlerce turist şehrin tarihi ve güzelliğinin tadını çıkarırken, Buenos Aires’in hiç bitmeyen gece hayatını tam anlamıyla deneyimlemek için ihtiyacınız olan enerjiyi gençliğinizde bulacaksınız.

Çünkü bu şehirde eğlence sabaha kadar değil, sabah saatlerinden sonra bile devam ediyor. Gerçek bir Arjantinli, akşam yemeğini 22.00’den sonra yiyor ve gece kulübündeki eğlenceye 02.00 gibi dahil oluyor. Bu tempoda arada bir dinlenmek için bir yere ihtiyacınız olabilir.

Otel fiyatlarına bak!


İzlanda

gençlere uygun destinasyonlar

İzlanda, dünyanın hiç bir yerine benzemiyor. Dumanı üzerinde volkanlar, buzullar, siyah kum çölleri ve sıcak su kaynaklarıyla dolu uçsuz bucaksız alanlar. İzlanda’yı ziyaret etmek dünyamızın ne denli güzel, hırçın ve ilginç olduğunu görmenizi sağlayacak.

Maalesef İzlanda’yı gezmek o kadar da ucuz değil. Ama genç bir ruh olarak, kamp yaparak ve ucuz yemekler yiyerek seyahat bütçenizi baya kısabilmeniz mümkün. Tüm doğal güzellikleri bir kenara bırakıp Reykjavik’de “bütün gece” partileyebilirsiniz de! Seçim sizin.

Otel fiyatlarına bak!


Tayland

gençlere uygun destinasyonlar

Tayland, muhteşem plajları, inanılmaz lezzetleri ve çok uygun fiyatlarıyla gezginler için kutsal bir mabed gibi diyebiliriz. Her yıl binlerce genç insanı ağırlayan Tayland’da ucuz ve harika kokteyller içerek bütün gece kumsalda partileyebilirsin.

Eğlencenin yanında kültürel bir gezi de yapmak istiyorsan Tayland senin için çok uygun. Sebebi ise Taylandlıların gerçekten kendilerine has bir kültürlerinin bulunması ve son derece misafirperver bir toplum olmaları. Ülke ile ilgili dikkat edilmesi gereken pek çok nokta var ama hepsinden önce nerede kalacağınız çok önemli.

Otel fiyatlarına bak!


New York, ABD

gençlere uygun destinasyonlar

New York, gençlere uygun destinasyonlar arasından en metropol olanı diyebiliriz. Amerika’daki herkesin bir New York’a taşınma çabası vardır bilirsin. Ama bu mükemmel şehri deneyimlemek için tüm hayatını değiştirip taşınmana gerek yok. Görülecek, yapılacak o kadar çok şey var ki, kendini şimdiden hazırlasan iyi olur. “Uyumayan” şehir olarak tanımlanan New York’ta yapacağın onca gezinin ve aktivitenin ardından uykuya ihtiyacın olabilir, bizden söylemesi!

Otel fiyatlarına bak!


Kamboçya

gençlere uygun destinasyonlar

Gençken dünyaya toz pembe bakmak çok kolaydır. Kamboçya’ya yapacağınız bir seyahat bu pembe gözlüklerden arınmanızı sağlayabilir. Yanlış anlaşılmasın, Kamboçya güzel kumsalları, uygun fiyatları ve muhteşem tapınaklarıyla ziyaret etmek için harika bir yer. Diğer bir açıdan son 30 yıldır büyük acılar çeken de bir ülke.

Hayata bakış açını tamamen değiştirecek bu ülkeyi mutlaka görmelisin. Tatiline bambaşka bir amaç kazandırmak istiyorsan Kamboçya senin için ideal olacaktır.

Otel fiyatlarına bak!

Gençlere uygun destinasyonlar arasında hangilerini gördünüz? Bize yazın!