Hakkımızda

Dünya’nın tüm köşelerine dokunan trivago magazine şu basit fikirden doğdu: her harika seyahat deneyiminin arkasında -evet, aynen tahmin ettiğiniz gibi- muhteşem bir otel var.
Bu düşünce kozmopolit içerik pazarlama ekibimizi Almanya'nın Düsseldorf şehrinde bir araya getirdi. Ve burada, uluslararası editör ekibimizi yan yana otururken, aşırı miktarda kafein tüketirken ve tüm dünyadan ilham verici seyahat hikayeleri ile birlikte otel dünyasının iç yüzünü aydınlatan bilgileri paylaşırken bulabilirsiniz.

Biz kimiz?

Bizler, evinizden tatile doğru yola çıkarak, her destinasyonun farklı yanlarını göstermeye hevesli triatlon koşucuları, bar sahipleri ve hayattan zevk almayı seven insanlar topluluğuyuz. Bireysel seyahat tarzımız, otel seçimlerimizi tatilimizin en önemli parçası yapıyor. Keşfetmeyi sevenler güne macerayla başlamayı, yemek tutkunları harika bir kahvaltı, lüks severler ise konforlu spa ile rahatlamayı ve ipekli çarşaflarda uyumayı istiyor.

Peki tüm bunlar nasıl bir araya geliyor?

trivago Magazine sadece lokal sevgiye bağlı da değil. Onlarca platformu bulunan trivago Magazine, sosyal medya şampiyonları, veri sihirbazları, dahi tasarımcılar ve kıvrak zekalı geliştiricilerin bir araya gelmesiyle hayat buluyor. Sonuç? Örneğin, Paris'teki bir butik otel, misafirlerin pozitif yorumlarını ve yüksek puanlarını almanın yanı sıra, Fransız takımı tarafından da şahsi bir favori iken, Türkiye köşesi, Antalya’daki en favori otellerinin kısa listesini Alman ekibi ile paylaşıyor.